הצמחת שיער מהירה: אפשר לעשות את זה!

הצמחת שיער מהירה

נהוג לחשוב על תופעת נשירת השיער והידלדלות השיער ככזו המתרחשת אצל גברים בלבד, אבל האמת היא שזה דבר ממנו סובלים נשים וגברים כאחד מסיבות שונות. האמת היא שזה לא משנה למי זה קורה ואם מדובר בנשים או גברים, זה משהו שבהחלט עלול לפגוע בביטחון העצמי ולגרום לתחושה לא נעימה ואם אפשר לטפל בזה אז אין שום סיבה שלא לעשות זאת. מעבר לכך, כאשר זה מדובר על חתן או כלה לקראת יום חתונתם שסובלים מדלילות ונשירת שיער, נראה כי מדובר בדבר מה שבהחלט עשוי לגרום למתח ולחץ לקראת היום הגדול ואפילו לפגוע בהנאה מהיום הזה. למרבה המזל, יש בהחלט דרכים מהירות בהן ניתן לשפר את צמיחת השיער ולהקל על תופעת הדלילות והנשירה, וככל שתתחילו מוקדם יותר לפני החתונה עצמה, כך עולים הסיכויים שתצליחו להגיע לאירוע עם שיער מלא ושופע יותר. הנה כמה דרכים ששווה להכיר.

דרמה רולר

ישנם כמה שיטות לזירוז צמיחת השיער, ועל מנת להגיע לתוצאה אופטימלית ולהגדיל את הסיכויים שזה יעבוד, חשוב מאד להכיר את את המשמעותיות שבהן. השיטה הראשונה שאנו רוצים לדבר עליה היא הדרמה רולר. מדובר למעשה על מסרק מיוחד שמעבירים על הקרקפת מספר פעמים ביום ויוצר פציעה קלה (קלה ביותר, לא מסוכנת ולא כואבת) של הקרקפת שלמעשה מעודדת את העור להתחדש וגם מעודדת את זרימת הדם. הדבר הזה בעצם מעודד צמיחה של שיער ומילוי שלו. שימו לב שהטיפים שאנו נותנים כאן רלוונטיים למקרים של נשירה ודלילות שיער שאינם קשורים בהתקרחות הגברית הטיפוסית (הם יוכלו אולי לעזור, אבל לא לפתור לגמרי את הבעיה. במקרים הללו שווה לשקול פתרונות כמו השתלת שיער או טיפול תרופתי).

חומרים טבעיים לעידוד הצמיחה

חשוב מאד לדעת שישנם חומרים טבעיים שניתן למצוא בבתי מרקחת, בחנויות טבע ולפעמים אפילו ברשתות המזון הרגילות, שעשויים לעודד את הצמיחה ולשפר את מצב השיער. כך למשל שמן קיק עשוי בהחלט לחזק את שורש השערה והוא עושה זאת בזכות היכולת שלו לחדור לשכבות העמוקות ביותר של העור. ויטמין B3 ורכיבים כמו פוליגונום עשויים גם כן לעזור במובן הזה. כמו כן, שווה בהחלט לנסות שימוש בג'לטין המכיל לא מעט קולגן, מה שקשור באופן ישיר בבריאות השיער וכן בבריאות ומראה העור.

עיסוי קרקפת

שיטה שקשורה במידה מסוימת לדרמה רולר ושווה בהחלט לנסות לצד דברים אחרים שעשויים לעזור. הרעיון כאן הוא לשפר באופן עקבי את זרימת הדם לקרקפת, מפני שזרימת דם לקויה לאזורים הללו קשורה הרבה פעמים בדלילות השיער ובאובדן שלו בכמויות גדולות. עיסוי קרקפת זה משהו שחשוב להתמיד בו ולעשות באופן קבוע על מנת לראות תוצאות, וזה בהחלט משהו שכדאי לשלב גם עם תזונה נכונה ומתאימה.

תזונה

לבסוף חייבים לגעת בנושא התזונה ובקשר שלו לדלילות שיער ונשירה. אצל נשים וגברים רבים הנשירה היא תוצאה של חוסרים בגוף והשלב הראשון הוא לבקש מהרופא בדיקת דם לגילוי החוסרים הללו. במידה ותגלו חוסרים שעשויים לגרום לנשירה, חשוב להתחיל להחזיר אותם לגוף באופן קבוע. אפשר לעשות זאת דרך המזון שצורכם או במקרה הצורך להיעזר בתוספי תזונה וזה בהחלט פתרון לא רע.

בשורה התחתונה, אם תתחילו לטפל בבעיית הנשירה מספיק זמן מראש ותמפו את הגורמים אליה, תוכלו בהחלט להתאים כמה טיפולים מהירים להצמחת שיער שיאפשר לכם לראות תוצאות חיוביות בתוך כמה חודשים וכך תוכלו להגיע ליום החתונה במיטבכם. שיהיה בשעה טובה!

 

**המידע באתר לא מהווה המלצה רפואית או חוות דעת רפואית.