הברונכיטיס שיכול להרוס את היום המיוחד שלכם: הכירו את סגולות חדר המלח

אם אתם מתכננים את החתונה שלכם, אתם בוודאי רוצים שהיום הגדול והמיוחד הזה יעבור בצורה הכי טובה שאפשר. כחלק מההכנות אתם מוודאים שהמראה החיצוני שלכם יהיה נהדר וגם שהבריאות שלכם תהיה שלמה בזמן החתונה. ואכן, יש לא מעט מצבים שיכולים להרוס את היום הגדול, ביניהם תופעה בשם ברונכיטיס. תופעה כזאת היא דלקת בסמפונות שכוללת קוצר נשימה, כאב בחזה, אי נוחות באזור החזה, שיעול וליחה.

מניעת ברונכיטיס ביום החתונה

מאמר זה מיועד למי שסובל מברונכיטיס ומפחד שיותקף בשיעולים, ליחה, כאב בחזה או שאר סימפטומים של המחלה ביום האירוע. כדי שתוכלו להנות מהיום החשוב שלכם: הכנו לכם מידע חיוני ומספר עצות שיכולות למנוע את המחלה לקראת החתונה. אחד הטיפים החשובים הוא טיפול בחדר מלח. חדר כזה יכול לשפר מצבם של אנשים אשר סובלים מהתופעה.

אבל מה זה חדר מלח?

חדר מלח הוא מרחב עשוי מלח בכמעט 100 אחוזים ממנו. למעשה: 98 אחוזים של החדר מכילים נתרן וכלור טבעי. מדובר בחדר שמטרתו להחדיר כלור ונתרן אל דרכי הנשימה באמצעות מלחים טבעיים המרוססים בחדר ומקלים על בעיות כמו שיעול שנובע מברונכיטיס. החדר עוזר לחזק מערכת חיסונית חלשה, מסייע להקל על בעיות נשימה, ובין היתר מקל על מי שסובל מברונכיטיס.

חדר כזה מטרתו לדמות מערות מלח שנמצאות בכול רחבי העולם ומכיל חלקיקים של מלחים המספקים יתרונות אנטיספטית אשר מונעים רקבון וזיהומים בגוף. החדר מכיל שכבות מלח יבש בכמויות משתנות כמו גם שבחדר יש מינונים שונים של כלוריד ויונים שליליים המטפלים בבעיות בדרכי הנשימה או בנוזלים שחוסמים את הגרון. המלח חודר אל מערכת הנשימה ופותח נתיבי אוויר חסומים.

מהן הסגולות של חדר כזה?

שהייה מפוקחת בחדר מלח מאפשרת כמה סגולות רפואיות נהדרות, כמו נוכחות של נתרן כלורי החיוני לפעילות הגוף ופעילות המערכת העצבית. הנתרן עוזר למערכת הנשימה  ומווסת את כמויות המים בגוף ואת רמות החומציות. כמו כן לפני חתונה יהיה נהדר להנות מפינוי פסולת ורעלים מהגוף כמו גם פינוי פסולת ממערכת הנשימה.

בין היתר חדר מלח מאזן את לחץ הדם (והוא לא יכול לעשות את זה לבד – חשוב לאזן את התזונה ולאכול מזונות שיסייעו בהורדת לחץ הדם) ומשפיע על הגוף בכול הנוגע להפחתת מתח וכאבים, הפחתת כאבי ראש שיכולים להופיע לפני חתונה וקבלת תחושת ערנות וקיימות.

חדר כזה מלא ביונים שליליים שמשפיעים על הגוף בכל הנוגע להפחתת כאבים ועומסים על מערכת הנשימה ונמצא כי שהות בחדר עוזרת להרגעת מחלות נשימה כגון אסטמה ומחלות עור כמו אקזמה ופסוריאזיס. כך שאפשר להגיע ליום הגדול רעננים ויפים.

יתרונות של טיפול בחדר מלח לפני חתונה

יש לא מעט יתרונות לחדר מלח כמו הקלה משמעותית בברונכיטיס או פחות עומס על מערכות הגוף ופחות לחצים לפני חתונה. שהות בחדר כזה יכולה להקל במקרים של דלקת כרונית בסמפונות ובסימפטומים שלהם, כמו שיעול ולחץ בחזה. החדר עוזר להוריד לחץ דם גבוה והתפתחות של היפוקסמיה – מה שקורה במצב שברונכיטיס אינו מטופל או מחמיר.

טיפים למניעת ברונכיטיס

כדי למנוע ברונכיטיס חשוב לטפל בנושא מול רופא המשפחה ועם מומחה בתחום. כמו כן יש לשמור על תזונה נכונה ולבדוק האם מוצרי חלב מחמירים את המצב. בין היתר חשוב לא לעשן משום שהמחלה שכיחה בקרב מעשנים ולהפחית חשיפה לזיהום אוויר. באמצעות טיפול בחדר מלח וטיפול ברפואה המערבית והמשלימה – ייתכן כי תוכלו להפטר מברונכיטיס לתמיד.