שמלות כלה נפוחות – בעד ונגד

בכל הנוגע לשמלות נפוחה, עבור רבים הקונוטציה של שמלה תפוחה בעלת שובלים גדולים ומרשימים, לוקחת אותם לעולם של נסיכות ומלכות כאשר שמלות נפוחות תמיד נראו כמו פריט לבוש מהאגדות.

ואכן במשך תקופה ארוכה, בין אם מדובר בתקופות במאה העשרים לבין אם במאות אחרות: שמלות תפוחות כמו גם שמלות כלה המעוצבות בסגנון זה, היו שם דבר ותמיד היו אלמנט מרשים במיוחד.

אבל האם כיום כך הדבר? מסתבר שלא. כיום בכל הנוגע לבחירת שמלת כלה, רבות הנשים אשר מתלבטות בין בחירה בשמלה בקווים נקיים, רכים ועדינים, לבין בחירה בשמלה נפוחה מרשימה וגרנדיוזית.

אז מה כדאי? האם כדאי בכל זאת ללכת על הקלאסיקה של שמלת כלה נפוחה? או לבחור במראה העכשווי יותר והאלגנטי? כל הטיעונים בעד ונגד שמלת כלה נפוחה בהמשך!

אם יום החתונה שלך מתקרב ואת עדיין מתלבטת בין מבחר רב של שמלות כלה, חשוב שבראשית תדעי כי ישנה גזרה קלאסית של שמלת קלה נפוחה שנחשבת מרשימה ומלכותית.

אבל מהם היתרונות של שמלת כלה נפוחה?

רושם עז

כאשר את בוחרת בשמלת כלה נפוחה את באמת מרשימה. את נראית כמו נסיכה מהאגדות ולעיתים השמלה תהיה מרשימה עד בלתי נשכחת.

התאמה לגזרות ומבני גוף מכל סוג

בזמן ששמלות כאלה צמודות לגוף בקווים ישרים וכאלה שהבד שלהם נופש על הגוף ולא נפוח מדגישות כל קימור או אזור בעייתי בגוף, שמלות כלה נפוחות נחשבות כאלה שבאמצעות התאמת מחוך מתאים וחצאית תואמת: מחמיאות כמעט לכל גזרה.

הגשמת פנטזיות

נצנצים, פייטים, תחרה, משי, כפתורים, ופנינים, הם חלק מהפנטזיות שלך?! חשוב שתדעי כי באמצעות שמלת כלה נפוחה ניתן להגשים כמעט את כלל הרצונות.

אטרקציה בצילומים ובאירוע עצמו

יתרון נוסף של שמלת כלה נפוחה היא האטרקטיביות של לשמלה כזאת בצילומים כמו גם ברחבת הריקודים בה השמלה מיוחדת מרשימה וניתן אף לרקוד עמה בסגנונות שונים.

מי שתמיד חלמה להיות נסיכה ביום החתונה שלה, יכולה כבר עכשיו לבחור בשמלה המבוקשת. ובכל זאת, מי שעדיין מתלבטת עליה להבין כי ישנם גם כמה וכמה חסרונות בשמלה נפוחה והם:

העדר נוחות

שמלה נפוחה היא כזאת אשר נחשבת פחות נוחה. עם השמלה קשה יותר לזוז ברחבה, קשה להצטלם ולהתנהל עמה, אך עדיין אפשר לבחור בה רק לקבלת הפנים ולטקס החופה ולאחר מכן להחליפה לשמלה נוחה יותר, או שניתן במקרים רבים גם להסיר את החצאית הנפוחה ולהישאר עם חצאית קלילה ודקה יותר.

העדר עדכניות

אם את רוצה להיות עדכנית, חשוב שתדעי כי שמלות כלה נפוחות נחשבות מעט 'פאסה', ורבות בוחרות שמלות קלילות, צמודות לגוף וכאלה בגזרה ישרה או רכה יותר. ובכל זאת שמלה נפוחה היא קלאסיקה שיכולה לקבל גם אינטרפרטציות מודרניות. כאשר הכל תלוי בבחירת המעצב.

מחיר

חשוב להבין כי ככל שיהיו לך יותר אלמנטים בשמלה כך השמלה תהיה יקרה יותר. לכן חשוב לבצע השוואת מחירים בין שלל דגמי השמלות ולבחור את המתאימה מכל עבורך.

לסיכום, אין זה משנה באיזו שמלה תבחרי, נפוחה, לבנה, בצבעי קרם, עם נצנצים או עם חרוזים: מה שחשוב הוא כי היום חתונתך תהיי המצב רוח טוב, תיקחי את הכל בקלות ותיהני מערב שכל כולו שלך!