כך תעצבי את הגוף לקראת החתונה

בשעה טובה קיבלת את הצעת הנישואין והגיע הרגע להתכונן לקראת החתונה. במדריך זה נציג את כל הצעדים לצורך עיצוב הגוף לקראת האירוע המרגש, כך שתוכלי להיראות בשיא ולגרוף מחמאות מקיר לקיר.

בואי כלה: כך תעצבי את הגוף לקראת הרגע המאושר ביותר בחייך

כל כלה מתרגשת לקראת יום החופה, ולכן רבות מאיתנו מוצאות את עצמנו בדיאטה רצחנית ובשגרת אימונים קשה במיוחד, כל זאת בכדי להגיע יפה זוהרת וחטובה ליום האירוע. אם את חולמת על שמלה צמודה אשר תחמיא להיקפים שלך, הגעת בדיוק למקום הנכון. ראשית כל, חשוב לזכור כי בכדי לעצב את הגוף לקראת החתונה חשוב מאוד לסגל הרגלים בריאותיים אשר כוללים ביצוע פעילות ספורטיבית בשילוב של תזונה נכונה. בכדי להצר היקפים, השלב הראשון הוא לרכוש ציוד ספורט איכותי איתו ניתן לבצע פעילות גופנית גם בבית. משקולות הן מוצר בסיסי בעיצוב, וניתן לרכוש אותן במגוון רחב של משקלים. אם מעולם לא התאמנת לפני, מומלץ לרכוש משקל נמוך יותר ובהתאם לקצב ההתקדמות לעלות למשקלים גבוהים יותר. ליווי מצד מאמן כושר יכול להבטיח כי תוכלי לרכוש את המשקולות הנכונות, זאת בנוסף למזרן וכן גומיית מתח אשר מאפשרת לעבוד באופן נקודתי על השרירים.

כך תעצבי את הגוף - לקראת החתונה

שגרת חיטוב פשוטה וקלה ליישום

כאשר ניצבת בפנייך מטרה, הרבה יותר קל להתחיל ולהגשים אותה. חשוב לשמור על פרופורציות ולזכור כי שגרת החיטוב החדשה שלך צריכה ללוות אותך הלאה, ולא רק ליום החתונה. משום כך, בנייה של תפריט תזונה נכון ביחד עם תזונאית מהווה דרך מצוינת להצר היקפים ולחטב את הגוף. בנוסף, תוכלי לבצע אימונים בהתאם ליכולת שלך באמצעות ליווי של מאמן כושר אישי או בבית, דרך הדרכות של מאמנים מישראל ומכל העולם. הפלטפורמה של ZOOM אשר זוכה לתהודה רחבה בשל נגיף הקורונה הובילה לשדרוג משמעותי בדמות אימונים אשר מתמקדים בחיטוב, מבלי לצאת מהבית ובאופן קבוצתי. בנוסף, כיום ניתן לבצע פעילות גופנית גם מחוץ לבית ולכן הקפידי לבנות לעצמך לו"ז מסודר עם שגרת אימונים אשר כוללת שילוב של תרגילי חיטוב ביחד עם אירובי. ככל שתוכלי להפחית במסת השריר, כך ניתן לראות תוצאות מצוינות מבחינת החיטוב. שגרה ספורטיבית אשר מתבצעת באופן קבוע ועם מטרות ריאליסטיות יאפשרו לך להגיע במיטבך ליום החג שלך, ולהמשיך בשגרה הזו גם לאחר החתונה.

מיקס של תרגילים לצורך חיטוב מושלם

מומלץ לשלב מספר טכניקות של חיטוב אשר כוללים שילוב של עבודה עם משקולות, יוגה או פילאטיס וכן עבודה אירובית. גיוון בתרגילים מהווה דרך מצוינת לשדרוג הפעילות הגופנית, וזאת בכדי שתוכלי להגיע לתוצאות מצוינות ולקבל את גוף חטוב אשר יגרוף מחמאות מצד האורחים ומצד בעלך הנרגש, ובעיקר בעבור הדימוי העצמי שלך. שיהיה במזל!

כדאי לקרוא: מה חשוב לעשות לפני חתונה?