רעיונות למתנות חתונה מגניבות מהחבר'ה

אז החברים הטובים סוף סוף עומדים לשנות סטטוס ואתם החבר'ה הקרובים מבקשים לשמוח ולשמח ועל כן רגע לקראת המופע הגדול אתם מאמצים את המוח בחיפוש אחר המתנה המיוחדת, זו שאינה קשורה לצ'ק סתמי במעטפה, אלא כזו שמעבירה את כל החום והאהבה שאתם חשים כלפיהם? ובכן אספנו עבורכם חמישה רעיונות מנצחים. ביחנו מה יותר מתאים לקונספט של החבורה והעניקו מכל הלב, אך מבלי להוציא יותר מדי (בכול זאת תשאירו משהו לצ'ק).

השכרת רכב יוקרתי

רוצים להעניק מתנה שאף אחד אחר לא יעניק לזוג הצעיר? ובכן מוטב כי תשקלו ברצינות אופציה של השכרת רכב יוקרתי עבור הערב המרגש (ואף עבור יום המחרת). מדוע? מצד אחד המחיר יהיה שולי אם תתחלקו בו כקבוצה ומצד שני הזוג ירגיש בעננים – יעריך את המחווה, יחוש כמלך ומלכה ובאופן כללי יתרגש מהמחווה, כך שרק נותר להכין ברכב בקבוק שמפניה ולהחליט מי מהחבר'ה יזכה להיות "נהג הכבוד". החבר שייבחר מחויב בקוד הלבוש המתבקש – לא פחות מטוקסידו וכובע ברט.

רכב יוקרה

הזמן להשתטות

החברים הקרובים החליטו להתמסד וזהו בדיוק הזמן שלכם החבר'ה הקרובים להשתטות. למה הכוונה? הכינו הצגה או ריקוד מצחיק, הכינו מצגת מפדחת או נאום הומוריסטי. השקיעו מכל הלב, כולל מוזיקת רקע, כוריאוגרפיה, קונפטי וכדומה. המופע יכול להיות בלייב ויכול להיות מצולם – כל עוד תפעלו ממקום של כוונה טובה התוצאה תהיה נהדרת וכמובן משעשעת. טיפ לדרך? אל תרבו בהומור פנימי – ברחבה יושבים גם החברים של ההורים.

קומיקס

יש לכם אנשים מוכשרים בחבורה? חתונה מהווה הזדמנות נפלאה להיות יצירתיים, להלן רעיון אחד מיני רבים: אספו תמונות של בני הזוג, הגדילו אותן והדפיסו, הדביקו על פלקט גדול והוציאו בלוני שיחה, אותם תמלאו בדיאלוג דמיוני. את התוצאה תמסגרו, תעטפו יפה ותגישו לצד כרטיס ברכה. לא חושבים שתמונה גדולה היא כיוון טוב? תשמרו על הקונספט, אך ערכו אותו באלבום תמונות דיגיטלי.

ארגז נדוניה

אומנם כיום מונח הנדוניה אינו משחק תפקיד במהלך הברית שנערכת בין שני אנשים שמבקשים להתחתן, אך הקונספט עדיין קסום ובעיקר רומנטי, במיוחד אם לוקחים אותו למקום הנוסטלגי. מכאן שניתן לארגן ארגז נדוניה מרשים ולהעניק אותו כמתנה. הכוונה היא לבנות ארגז עץ מעוצב, עליו מופיעים השמות של בני הזוג לצד תאריך החתונה, מתוך מטרה שבני הזוג יאגרו בו זיכרונות משותפים ופריטים מיוחדים שמסמלים תקופות מרגשות (למשל השמיכה של התינוק), כאשר מוטב שגם אתם החברים תכניסו לארגז משהו, ולו תמונה משותפת של כל החבר'ה.

אין כמו ארוחת בוקר בעולם

רעיון נוסף ודי? העניקו מתנה מתכלה שתמיד משמחת! בררו היכן בני הזוג מתכננים לבלות בבוקר שלאחר החתונה והזמינו אותם לארוחה זוגית בבית מלון שווה בסביבה. באופן סימבולי ארוחת הבוקר החגיגית מסמלת את פתיחת החיים המשותפים ביחד כבעל ואישה. אתם מסוג החברים הקרציות? הפתיעו והצטרפו גם כן לארוחה – בהנחה ותוכלו לקלף את עצמכם מהמיטה לאחר ליל החתונה.