מסיבת רווקות בסטייל שוק: כך תארגנו שולחן אוכל מושלם

אוכל מושלם, מוזיקה טובה, מתנות ומשחקים שובבים – כולם חלק בלתי נפרד ממסיבת רווקות מוצלחת. מסיבת רווקות בסגנון שוק, תהיה מסיבה מלאה בטעמים, ריחות וצבעים. שוק תוסס מכיל אוכל מעניין, ירקות טריים, פירות צבעוניים, מוזיקה המתנגנת מתוך טברנות וכמובן שכל שוק מכיל ססגוניות נפלאה המאפיינת שוק מקומי. בשל כך מסיבות בסגנון שוק הפכו לפופולאריות, בעיקר כשמדובר במסיבת רווקות. אז איך תארגנו מסיבה בלתי נשכחת? הנה כמה טיפים טובים לארגון מסיבת רווקות שתכניס את המשתתפות לאווירת שוק שמחה:

ארגון דוכן אוכל צבעוני

דוכני אוכל הוא מרכיב מרכזי בשווקים, לכן כדאי להקים דוכן אוכל ססגוני וצבעוני. כסו שולחן ארוך במפה צבעונית, והניחו עליו כלים עתיקים כמו שיש בשוק. כדי שכולן ישבעו אפשר לפתוח דוכן פאסט פוד בו תגישו המבורגרים. הזמנת המבורגר קפוא של זוגלובק בכמות מתאימה והכנת של ההמבורגרים אותם תגישו בלחמניות עם רטבים וחמוצים – יכולה לסגור לכן את הפינה של האוכל שתגישו במסיבה.

בכלים העתיקים תוכלו להניח פירות, ירקות, ואוכל טוב שמגישים בשווקים. הגישו אוכל כמו נקניקיות בלחמנייה, פלאפלים, צ'יפס ועוד.

מלבד אוכל משביע, כדאי להכין דוכן מתוקים או שולחן עם פירות חתוכים במגשים שתפזרו על השולחן בצפיפות המאפיינת את הדוכנים של השוק. על גבי דוכני אוכל תוכלו להניח בצפיפות והצורה מסודרת מגוון רחב של מאכלים, כמו קישים, פשטידות, ירקות חתוכים, סלטים גבינות, לחמים לחולי. כדאי להקים בר מיצים באמצעותו תוכלו להגיש מיצים בריאים וקוקטיילים מתאימים לעונה.

 

 

אל תשכחו את לחמי השוק הטריים. רכשו לחמים מיוחדים טריים וסדרו אותם בסלסילות, כאשר ליד הלחמים מונחים קרשי חיתוך וסכינים – כך שכל אחת תוכלו לחתוך לעצמה לחם טרי ולמרוח עליו גבינות טריות וממרחים.

קישוט של המרחב

ארגון מסיבת רווקות בסטייל שוק, יספק לכן מסיבה צבעונית ומלאת חיים! אם אתן רוצות לארגן מסיבת רווקות בסגנון שוק: אתן יכולות לעשות זאת בקלות באמצעות אוכל טוב, תכנית אומנותית כיפית, קישוטים, מתנות סמליות ורעיונות מקוריים. קישוט של המרחב הוא חלק בלתי נפרד מהאווירה שתצרו.

קשטו המרחב עם אביזרים אשר מתאימים לשוק, כמו דליים עם פרחים או נורות יפות שאפשר לתלות במרחב חיצוני או פנימי. רכשו סל שוק קלאסי ומלאות אותו במתנות קטנות שהכנתם לכלת האירוע. ארגנו את המרחב עם צלחות מקושטות פרחים, שלטים מפח או שלטי רחוב המזכירים את השוק, (כמו שלטים שתלויים במרחב אורבני) ותלו שאר קישוטים שיהפכו את המרחב וכיפי ונעים.

מוזיקה ואווירה

המוזיקה של השוק היא בדרך כלל מוזיקה עממית. הצלילים בוקעים מתוך מגוון רחב של דוכנים. עבור המסיבה, כדאי להכין פלייליסט של מוזיקה טובה, כמו מוזיקה מזרחית ישראלית אתנית או עכשווית. עוד תוכלו לבחור מוזיקה יוונית, שירים בספרדית, וכן, הרשימה עוד ארוכה ומלאת אפשרויות.

לסיכום

אם תארגנו את האווירה והמרחב בצורה טבעית, אם תוסיפו למרחב כלים בסגנון וינטג', כמו סיפולוקס אשר מוציא גזוז, או משקל שנראה כמו כזה של השווקים של פעם, אם תניחו את האוכל במגשי נחושת עתיקים, תקשטו את המרחב עם פירות וירקות, פרחים וסרטים, וחשוב מכול, תגישו אוכל משביע כמו כזה שמגישים בשווקים – תוכלו לארגן מסיבת רווקות בלתי נשכחת!