חתונה ירוקה לחובבי הקנאביס: כך תעשו זאת!  

היום, הפך הקנאביס לעניין כל כך פופולרי שהוא לחלוטין חוצה גילאים ומגדרים בכל העולם. יותר ויותר אנשים נהנים מתחושת האופוריה שבצריכה של הצמח ומהאופי החברתי שלה, כך שזה לא פלא בכלל שזה עניין שבשגרה בהרבה מאד סוגי אירועים ומפגשים חברתיים, וכן גם אירועים משפחתיים. היום, אנשים טסים במיוחד למקומות בהם יש זנים מיוחדים, מכינים מאכלים מיוחדים מבוססי קנאביס וגם עושים לא מעט אירועים שהקנאביס הוא חלק גדול מהם. אחד מהאירועים הכי מגניבים שאפשר להפיק, במיוחד אם מדובר בזוג חובב קנאביס, הוא חתונה ירוקה ומיוחדת. איך עושים את זה? מיד נסביר, אך רגע לפני נזכיר לכולם שהקנאביס הוא עדיין לא חוקי בישראל, וכל מי שבוחר להרים אירוע כזה זה באחריותו הבלעדית. ועכשיו, אחרי שקצת פחדנו, בואו נדבר קצת על איך תרימו חתונה ירוקה למופת.

השקיעו באקססוריז

חתונה ירוקה מצריכה חשיבה על הפרטים הקטנים ביותר. כדי שהאורחים שלכם לא יתקעו בלי דברים חיוניים עליכם לדאוג מלכתחילה שיש להם את כל מה שהם צריכים. הצטיידו בגריינדרים איכותיים, השקיעו בקערות יפות ונוחות לקיסוס, פזרו בין השולחנות מגוון רחב של ניירות גלגול מסוגים שונים ובטעמים מגוונים ואל תשכחו לשים גם מאפרות כדי שהמקום לא יתמלא בבדלים במהירות.

חתונת קנאביס

 

אמרתם קנאביס? אמרתם מאנצ'

כולנו יודעים מה קורה אחרי שמעשנים או צורכים קנאביס וזאת אחת הסיבות שאנחנו כל כך אוהבים את זה. דווקא בחתונה כזאת, מומלץ לשבור את מבנה הארוחות המסורתי באירועים ולאפשר לאורחים ליהנות ולנשנש בכל שלבי האירוע. מומלץ לדאוג למספר דוכנים שונים אליהם ניתן לגשת בכל שלב באירוע כמו בר מתוקים או בר בורגרים, ואפילו מזון טבעוני. רצוי שהאוכל יהיה בסגנון פינגר פוד, נגיש וקל לאכילה. בנוסף זכרו כי הקנאביס מייבש וכדאי לדאוג שתמיד יהיו מים נגישים בקרבת מקום לכולם.

מיתוג ירוק זה מאסט

ואם כבר חתונה ירוקה, למה לא ליצור תפאורה ירוקה? עציצים דמויי קנאביס על כל שולחן יעשו עבודה מצוינת, אקססוריז לרחבת הריקודים בצבעי דגל ג'מייקה יכניסו את כולם לאווירה, ואם אתם ממש, אבל ממש רוצים להשקיע, דאגו למיתוג של חתן וכלה על כל מוצרי העישון שדיברנו עליהם. אגב, גם מתנה קטנה לאורחים אותה נוהגים חתן וכלה לתת הקשורה בעישון, כמו למשל גריינדר נחמד עם תמונה של הזוג המאושר, זה רעיון בכלל לא רע.

פינה לרגיעה

יש סיכוי טוב שחלק מהאורחים שלכם בחתונה יתנסו לראשונה עם קנאביס דווקא באירוע שלכם. בעבורם, וגם בעבור הסטלנים המנוסים יותר, מומלץ להקים כמה פינות או מתחמים בהם ניתן פשוט לשבת ולהירגע, לעצום עיניים לכמה דקות או לתת לתחושות פחות נעימות להתפוגג. בנוסף, חשוב לזכור שיש מצב שחלק מהאורחים פחות מתחברים לעניין ובשבילם חשוב לדאוג לדרכים אחרות לחגוג כמו אלכוהול איכותי ומפנק.