כך תארגנו חתונה פשוטה ברבנות

נגיף הקורונה הוביל לא מעט זוגות למחשבות מחודשות לגבי החתונה, וזאת בשל הגבלות הריחוק. חתונה אינטימית ופשוטה ברבנות יכולה להיות מרשימה לא פחות מאולם – ואנחנו כאן בכדי להסביר כיצד תוכלו להפיק אירוע חתונה מושלם ומדויק.

חתונה פשוטה ברבנות: כך תארגנו את החתונה באופן קל ופשוט

בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד יותר ויותר זוגות מחליטים להפיק אירוע חתונה מצומצם ואינטימי, וזאת בניגוד למגמה הרווחת של אירועי ענק. נגיף הקורונה האיץ את נושא החתונות הקטנות עוד יותר, וזאת בשל סגירת אולמות האירועים והמגבלות החמורות הנוגעות לריחוק חברתי. חשוב לזכור כי גם לחתונה אינטימית יש את הקסם שלה, בייחוד כאשר היא נערכת בחיק המשפחה והחברים הקרובים. כמו כן, גם אירועי חינה ניתן להפיק באופן מצומצם. באמצעות שירותיה של מלכה חינה תוכלו להפיק אירוע מושלם ומדויק אשר מתאים בדיוק לצרכים שלכם – ובהתאם למסגרת התקציב.

בכדי לארגן חתונה פשוטה, ישנם כמה צעדים חשובים אותם יש לבצע לפני, וזאת בכדי שתוכלו להפיק אירוע מיוחד אשר יהיה תואם את הציפיות ואת ההתרגשות הנלוות לחתונה:

ארגון רשימת אורחים מצומצמת

בעבור חתונה ברבנות נדרש להגיע עם שני עדים מטעמכם. לכן, מומלץ לשבת יחדיו ולחשוב ביחד עם שני העדים אותם תרצו שילוו אתכם ברגע המרגש ביותר של חייכם. לאחר מכן, מומלץ להקים טבלת אקסל ולרשום את האורחים המוזמנים, בהתאם למקום בו אתם עתידים לחגוג. אם מדובר לדוגמא בחצר המשפחה, מספר מוזמנים אידיאלי יהיה בין 20-50. במידה ומדובר במקום גדול יותר, ניתן להגיע גם ל 150-200 מוזמנים בעבור חתונה קטנה.

כך תארגנו- חתונה פשוטה ברבנות

DIY

זה הזמן להפעיל את הדמיון ולהכין בעצמכם אלמנטים ייחודים לחתונה, בעבור הצילומים. כך לדוגמא, תוכלו להכין שלט עם ראשי התיבות ותאריך החתונה באמצעות בריסטולים וחוט. בנוסף, ניתן לשדרג את התמונות באמצעות לוח אותו ניתן להכין בעצמכם עם תמונות משותפות. ככל שתפעילו את הדמיון, כך תוכלו לשדרג את הנראות של החתונה ואף לחסוך באופן משמעותי בהוצאות.

אטרקציה אחת – אירוע חינה

כאשר מדובר בחתונה פשוטה בחתונות, אין צורך להשתגע ולחפש אטרקציות אשר ישדרגו ויעסיקו את האורחים. מומלץ לחשוב על אטרקציה אחת מרכזית, ולהתמקד בה. כך לדוגמא, ניתן להפיק אירוע חינה בחתונה – באמצעות קל ופשוט. באמצעות מלכת החינות תוכלו להפיק אירוע חתונה מושלם אשר משלב גם טקס חינה מסורתי, כולל תלבושות, מוזיקה ואוהל ייחודי אשר מוקם ממש במקום האירוע שלכם. מדובר בדרך מצוינת לשדרג את אירוע החתונה ולהעניק לו נופך אישי, בהתאם לעדה. זכרו כי בסופו של דבר מדובר בחתונה פשוטה ואינטימית ולכן באמצעות הפקה מקצועית אשר מתבצעת באמצעות מפיקה מקצועית תוכלו לא רק לחסוך בהוצאות אלא גם להפיק אירוע חתונה ברבנות אשר הוא יוקרתי, מיוחד ובלתי נשכח בעבורכם. והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!

כדאי לקרוא: מתנות לחתן לקראת החתונה