ירח דבש: המקומות הרומנטיים לטוס אליהם אחרי החתונה

זוג שמתכנן חתונה בין היתר צריך לחשוב על היום שאחרי, צריך לחשוב על ירח הדבש, ועל כן יש להשאיר לנופש תקציב ייעודי, כי חתונה נמשכת רק כמה שעות, אך חופשה רומנטית נמשכת כמה ימים ואף כמה שבועות. כמו כן, ראוי להבין שמדובר בסוג חופשה שהיא מאוד מיוחדת, כזו שמאפשרת להתפרע, לנוח ואף ליהנות האחד מהשנייה לפני שמתווספים הילדים, כאשר באופן כללי מדובר בהזדמנות לצאת לחופשה שתמיד חלמתם עליה ועתה ישנה סיבה למסיבה. אז לאן טסים? להלן כמה יעדים שווים!

תאילנד – חופים, עצי קוקוס ואוכל מדהים

ללא ספק תאילנד מהווה יעד מבריק עבור חופשה רומנטית, ולו בזכות הרוגע, המרחבים, הטבע, האוכל, האנשים, הנופים ובעיקר בשל התחושה שהיעד מאפשר לטרוף את העולם ולהישאר עם טעם של עוד. מכאן ששלל זוגות הולכים למקומות הרומנטיים בתאילנד – הולכים לקוסמוי, קופנהגן, צ'אנג מאי וכדומה, כך שאין זה באמת משנה אם מדובר בעיר תוססת שמציעה חיי לילה או בכפר ציורי שמציע קוקטיילים על חוף הים, כי תאילנד יודעת להציע הכול מהכול ובעיקר רומנטיקה מופלאה.

ווייטנאם

אם כבר ציינו את תאילנד כיעד רומנטי, נוסיף ונציין גם את ווייטנאם, ווייטנאם שמציעה הרבה ומעבר לתרבות עשירה וטבע מרהיב, וזאת כי בין היתר ווייטנאם כוללת מלונות מדהימים לצד מחירים זולים, חופים עוצרי נשימה, כפרי דייגים אותנטיים, מגוון אתרי חובה ועיירות שמצליחות להרעיד את הדמיון. כמו כן, טוב לדעת שווייטנאם אידאלית לטיול ברוב חודשי השנה, אם כי חודש אוקטובר מגדיל את טווח התנועה.

סנטוריני

מבקשים יעד רומנטי וקרוב? תסמנו את סנטוריני שביוון כיעד מנצח, ולו בשל הארכיטקטורה, החופים, הצוקים והאנשים. המלונות מצויים על גבי צוקים מרשימים, היקבים מנקדים את החופים, פינות החמד פזורות כהפתעות מענגות, הטברנות מזמינות, הגפנים משגעים ומשתלבים נהדר עם הלובן של הבתים והאווירה הייחודית מחבקת את הרומנטיקה שמאפיינת זוג שזה עתה התחתן.

ירח דבש בסנטוריני

איי אנדמן

רוצים לכבוש ביחד את העולם ולהגיע הכי רחוק שרק אפשר? תסמנו לכם את היעד הבא: איי אנדמן שבדרום הודו. איי אנדמן קרובים מאוד לתאילנד אך מצויים בהודו. למי בעיקר היעד מומלץ? לזוגות שחובבים צלילה, לזוגות שאוהבים מלונות יוקרה לצד מחירים זולים, לזוגות שאוהבים פשטות לצד טבע עוצמתי ולזוגות שאוהבים חופים שהם באמת מרהיבים ומיוחדים. אז מה מחכה ביעד? עצי קוקוס, שוניות של אלמוגים ותחושה נינוחה, כיאה ליעד ההודי.

חבל אמלפי

לבסוף נציין יעד באיטליה, כי לא באמת ניתן לדבר על ירח דבש מבלי לציין את אחד היעדים היותר רומנטיים, ופה נבחר לציין את "חבל אמלפי" שמצוי בדרום איטליה. מדובר בדרך מפותלת מלאה במפרצים מרהיבים, אוכל משובח (פירות ים, גלידות ופסטות), רצועות חוף עוצרות נשימה, עיירות ציוריות, כפרים איטלקיים שממוקמים במורדות הצוקים המוריקים ונוף משגע של הים התיכון שמתגלה מחדש בכל יציאה מפיתול. מה עתה? תסמנו וי על ארגון החתונה ותתחילו לתכנן את הטיול, כי תמיד כיף שיש למה למכות, במיוחד אם הוא רחוק ומושג, מרוחק ומבטיח. מה עוד? תצלמו – שיהיה מה להראות לילדים!

כדאי לקרוא- מה חשוב לעשות לפני החתונה?